Plon Sp. z o.o.

Poznaj naszą firmę

Dlaczego my?

Starając się sprostać oczekiwaniom współczesnego rolnictwa firma sukcesywnie  wzbogaca swoją ofertę handlową. Rozpoczęliśmy dystrybucję roztworu saletrzano –mocznikowego RSM – produkcji ZA Puławy. Firma posiada własną bazę transportową, dzięki której możemy dokonywać terminowych realizacji zamówień i odbiorów towarów, co w znacznym stopniu ułatwia nam współpracę z naszymi kontrahentami. 

Dzięki tym wszystkim przedsięwzięciom podejmowanym na przestrzeni lat , firma sukcesywnie  zwiększa  swoją sprzedaż i w  konsekwencji poszerza   również terytorium działania. 

Współpracujemy
z największymi producentami

O nas

PLON Sp. z o.o.  – początki swojej działalności rozpoczęła w roku 1991. U progu działania firma głównie opierała się   na sprzedaży detalicznej,  jednak z upływem lat  poszerzano swoją działalność poprzez wprowadzanie sprzedaży hurtowej do sieci firm z którymi rozpoczęto współpracę. Głównym celem i założeniem firmy jest współuczestnictwo w tworzeniu nowoczesnego rolnictwa, poprzez zaopatrywanie klientów w środki do produkcji rolnej. Od początku działalności postawiono na współpracę ze znanymi producentami. Specjalizujemy się w handlu nawozami najlepszych polskich producentów, a mianowicie: ANWIL Włocławek, ZCH Police, ZA Puławy i Tanów. Jesteśmy dealerem Zakładów Azotowych „ANWIL” – Grupa Orlen we Włocławku oraz Grupy AZOTY. Przedmiotem naszej działalności jest również skup i sprzedaż   zbóż, rzepaku i kukurydzy.   Zajmujemy się także sprzedażą kwalifikowanego materiału siewnego zbóż i kukurydzy. 

Wprowadziliśmy także  sprzedaż otrąb  śruty rzepakowej  i sojowej oraz pasz firmy DE HEUS.